Zadzwoń do nas
535-100-102

Ogród › Roboty koszące

ato to czas kiedy ogrody będą potrzebowały twojego czasu, a przede wszystkim niezawodnego sprzętu, który pomoże w pielęgnacji twojego trawnika, żywopłotu czy innych zielonych krzewów. W wolnej chwili warto zadbać również o elewację czy bruk przy użyciu myjki wysokociśnieniowej.


Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Przede wszystkim zależy nam na dobraniu odpowiedniej maszyny do potrzeb klienta. W swojej ofercie posiadamy sprzęt najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Posiadamy dostęp do części zamiennych, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjnych oferowanych przez nas urządzeń. Nie zawsze markowe znaczy drogie, kosiarkę spalinową z cenionym silnikiem firmy B&S można nabyć już od 979 zł. Nieduża kosiarka elektryczna to koszt ok 340 zł.


Użytkownik, który posiada jednak trochę większy obszar do koszenia, na pewno zastanowi się nad zakupem traktorka ogrodowego, który oprócz koszenia może również pomoże nam w transporcie drzewa na opał przy użyciu przyczepki lub zimą pomoże uporać nam się ze śniegiem.


Coraz większą popularnością cieszą się roboty koszące. Wielu z nas na co dzień poświęca się pracy, często wracamy do domu późnymi wieczorami i weekend chcielibyśmy poświęcić naszej rodzinie, urządzając grilla w naszym pięknym ogrodzie ze ślicznie zazieloną trawą. Alternatywą traktorków ogrodowych są roboty które same wykoszą nasz trawnik, baaaa nie tylko skoszą ale nawiozą. Robot kosi często dzięki czemu, trawa którą zmieli posłuży nam jako nawóz. Trawniki które są w średniej kondycji znów mogą otrzymać drugie życie i wyglądać prawie jak z katalogów..